خانه / مناطق / وانت تلفنی پیکان شهر | وانت بار پیکان شهر

وانت تلفنی پیکان شهر | وانت بار پیکان شهر

وانت تلفنی پیکان شهر

مستقیم مدیریت:09194093134

02144973278

02188565084

02122367259

09196551334

وانت تلفنی پیکان شهر یکی ازقدیمی ترین و مجهز ترین ناوگان حمل و نقل با زیر ساخت دو وسیله حمل و نقل کامیونت و وانت با پرسنل متخصص کار آزموده و سوابق درخشان در کلیه نقاط پیکان شهر.

 

باربری و وانت تلفنی پیکان شهر با توجه به ساختار تیم حرفه ای خود میتواند با اطمینان کامل از جابجایی اثاث منازل و اداری بصورت کاملا تخصصی شده خدمات انجام دهد .
یکی از اهداف وانت تلفنی و باربری پیکان شهر سریع رسیدن محموله بار به مقصد میباشد .
امروزه داشتن یک وانت تلفنی  همراه با باربری سریع و با اطمینان لازمه هر شهروندیست که یک گزینه خوب را  انتخاب کند .
با توجه به سوابق درخشان اتوبار پیکان شهر جهت حمل لوازم منازل و اداری که همزمان دو وسیله حمل و نقل در کنار هم اعم از باربری و وانت تلفنی جهت حمل لوازم حجیم و کم حجم در یک زمان مشخص با سریعترین زمان مشخص.
اتوبار پیکان شهر جهت رفاه حال شهروندان خدمات خود را بصورت شبانه روزی بروز رسانی نموده امید است با رضایتمندی مشتریان عزیز یکی از بهترینها باشد.

ترکیب دو نوع وسیله حمل و نقل یکی از ایدهای کار شناسی شده که بتوان همزمان در اسرع وقت دو وسیله کامیونت و وانت که لازمه هر اثاث کشی به هنگام جابجایی میباشد افق بار یکی از بهترین گزینه ها در انتخاب خواهد بود.

مدیریت افق بار جهت راحتی حال شهروندان به هنگام جابجایی با تاسیس دوشعبه در محدوده بزرگراهها شمال و غرب تهران جهت سریع و به موقع رسیدن وسیله نقلیه به هنگام حمل میباشد.

با داشتن وانت تلفنی و اتوبار مشترک در کنار هم راحترین حمل و نقل را تجربه فرمایید.

افق بار اولین وانت تلفنی و باربری ترکیب شده  آسانترین حمل اثاث  در تهران با کوتاهترین فاصله زمانی حمل اثاث منازل ,اداری و شرکتهامیباشد.

وانت تلفنی پیکان شهر,باربری پیکان شهر,اتوبار پیکان شهر,باربری در پیکان شهر,وانت تلفنی در پیکان شهر,اتوبار در پیکان شهر,وانت بار در پیکان شهر,نیسان بار پیکان شهر,وانت بار پیکان شهر

دوشعبه در شمال و غرب تهران : 09194093134-88565084-44973278

 

 

 

درباره ی ofoghir

مطلب پیشنهادی

وانت تلفنی پاسداران | وانت بار پاسداران

وانت تلفنی پاسداران ⇔ وانت بار پاسداران وانت تلفنی پاسداران وانت بار پاسداران یکی ازقدیمی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *